Witam na stronie programu SBSS.
Ta strona ma dwa cele.
Pierwszy to przedstawienie podstaw zaistnienia strony internetowej językiem zrozumiałym dla laików w tej dziedzinie.
Drugi to prezentacja programu SBSS.


Dlatego jeśli chcesz mieć swoją stronę www i nie masz pojęcia od czego zacząć - zacznij od kliknięcia w link  Strona www po ludzku.
Jeśli szukasz CMS-a, czyli programu do budowy i edycji treści strony internetowej, zapraszam do dalszej lektury.

Program SBSS jest rozwiązaniem zarówno dla osób które wiedzą co to jest html ale nie mają czasu na modyfikacje strony w tym języku, jak również dla tych którzy się na tym zupełnie nie znają. Dlatego na tej stronie postaram się opisać wszystko językiem zrozumiałym dla wszystkich i ograniczyć określenia techniczne do minimum.
SBSS to po prostu skrót od Sam Buduj Swoją Stronę. Nazwa ogólnie wyjaśnia do czego służy program. SBSS jest pierwszym z opublikowanych modułów sieciowego pakietu programów wspomagania firmy. Moduł SBSS może działać jako samodzielny program a jego zadanie to tworzenie, rozbudowa i modyfikacja treści oraz innych elementów strony internetowej. Podczas tworzenia SBSS starałem się, aby był jak najprostszy w obsłudze a jednocześnie radził sobie z dużymi rozbudowanymi serwisami. Oczywiście ta strona jest sterowana i modyfikowana właśnie przez program SBSS.
Aby zapoznać się bliżej z modułem SBSS zapraszam do lektury SBSS - Opis głównych funkcji


powered by grzesiek.com.pl